Masaże biurowe

Masaż biurowy warszawa

Masaż biurowy Warszawa

Nasi profesjonalni fizjoterapeuci wykonują sesje masażu biurowego dla małych grup lub osób indywidualnych. Możemy dostosować nasze grupy do Państwa potrzeb i życzeń, oferując możliwość relaksu w zaciszu Państwa miejsca pracy.
Masaż biurowy powoduje:
Redukcję stresu
Zmniejszenie dolegliwości bólowych
Zwiększenie produktywności
Podnosi motywację i poziomu energii

Profesjonalne masaże biurowe - skuteczny sposób na relaks i poprawę koncentracji w pracy

Masaże biurowe to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy spędzają wiele godzin przed komputerem i odczuwają napięcie mięśni oraz stres w codziennym życiu. Nasze profesjonalne masaże biurowe pomogą Ci złagodzić ból karku i ramion, zrelaksować mięśnie oraz poprawić koncentrację i wydajność w pracy. Nasz wykwalifikowany zespół masażystów dostosuje masaż do indywidualnych potrzeb i preferencji, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje dolegliwości. Skorzystaj z naszej oferty masaży biurowych i zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie w trakcie pracy.

Masaż biurowy to doskonały sposób na zrelaksowanie się podczas przerwy w pracy. Uczestnicy zabiegu, już po pierwszej sesji zauważają znaczną ulgę w stresie, lepszy sen, zmniejszone napięcie mięśni i zredukowanie występowania migreny. 

Na czym polega masaż biurowy?

Pracownicy w kolejności podchodzą do wyznaczonego w miejscu pracy stanowiska i siadają na profesjonalnym fotelu masującym, który zapewnia jeden z naszych fizjoterapeutów. Cena masażu jest niewielka w porównaniu z korzyściami płynącymi z naszych usług!

Każdy masaż może trwać od 10 do 30 minut - czas obejmuje zabieg na plecach, głowie, szyi i ramionach. 

Intensywność nacisku stosowanego przez naszych terapeutów zależy od osoby korzystającej z usługi. Nie używamy olejków, masujemy ubranych pracowników, a nasza technika jest ukierunkowana na punkty, które redukują napięcie mięśniowe i stres, jednocześnie dodając energii osobie wracającej do pracy, czując się szczęśliwą, zrelaksowaną i ożywioną.

Zapewnienie pracownikowi masażu w biurze pokazuje zaangażowanie pracodawcy w jego dobre samopoczucie i jakość wykonywanych obowiązków, aby przyczyniło się to do lepszego funkcjonowania Twojej firmy!

Masaż biurowy: sposób na ból karku i ramion

Czy często odczuwasz ból karku i ramion po całym dniu spędzonym przed komputerem? Czujesz napięcie mięśni w okolicach szyi i barków, a wieczorem nie możesz zrelaksować się po ciężkim dniu pracy?

Jeśli tak, że masaż biurowy może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Oferujemy profesjonalne masaże biurowe, które pomogą Ci złagodzić ból karku i ramion oraz zrelaksować mięśnie po ciężkim dniu pracy. Nasz wykwalifikowany zespół masażystów dostosuje masaż do indywidualnych potrzeb i preferencji, abyśmy mogli jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje dolegliwości.

Skorzystaj z naszej oferty masaży biurowych i odzyskaj komfort i swobodę ruchu, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Skorzystaj z masażu biurowego i odzyskaj energię do pracy

Czujesz się zmęczony po całym dniu spędzonym w biurze lub brakuje Ci energii do dalszej pracy? Masaż biurowy może być idealnym sposobem na przywrócenie sił witalnych i poprawę samopoczucia.

W Fizjo Homemed oferujemy profesjonalne masaże biurowe, które pomogą Ci odzyskać energię i siły witalne. Nasz wykwalifikowany zespół masażystów dostosuje masaż do indywidualnych potrzeb i preferencji, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Masaż biurowy to idealny sposób na zrelaksowanie się i zapomnienie o stresie związanym z pracą. Jest to też świetny sposób, aby poprawić koncentrację i wydajności w codziennych obowiązkach.

Skorzystaj z naszej oferty masaży biurowych i przekonaj się, jak dużą ulgę i odprężenie możesz poczuć już po pierwszej sesji. Nasze gabinety są wyposażone w wygodne fotele masujące, dzięki którym będziesz mógł skorzystać z masażu w trakcie pracy. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie z Fizjo Homemed, odzyskując energię i siłę do pracy.

Fizjoterapia Domowa Warszawa

Bez względu na to, czy Twój stan jest spowodowany sportem,
wypadkiem przy pracy lub inny sposób, z chęcią pomożemy.

Umów wizytę
Fizjo Homemed
Domowy program terapeutyczny oparty na konkretnym stanie zdrowia, dostosowany do Twoich potrzeb. Oferuję sesje fizjoterapii dla dorosłych i dzieci. Naszym celem jest zapewnienie Państwu szybkiego powrotu do zdrowia po urazach lub przewlekłych bólach oraz pomoc w poprawie jakości życia poprzez przywrócenie mobilności i siły.
Kontakt
Nasz gabinet:
Bacha 35, Mokotów
02-743, Warszawa
kontakt@fizjo-homemed.pl
Tel: 512-979-247
© 2024 Fizjo-Homemed wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenuarrow-right