Rehabilitacja neurologiczna

Zdrowy układ nerwowy nie jest czynnikiem koniecznym zachowania zdrowia, ale jest też niezastąpionym partnerem przy codziennych czynnościach i poznawaniu świata. Niestety, coraz więcej osób pada ofiarą schorzeń neurologicznych, które skutecznie ograniczają radość z życia. Charakteryzują się one szerokim spektrum objawów – są to mniejsze problemy takie jak:

  • migreny i bóle głowy,
  • stwardnienie rozsiane,
  • urazy czaszkowo-mózgowe
  • choroba Parkinsona.

Nieleczone choroby neurologiczne mogą prowadzić do całkowitej zależności Pacjenta od osób trzecich.

Do powrotu do zdrowia nie potrzebujesz poradni rehabilitacji neurologicznej!

Jeżeli schorzenia neurologiczne utrudniają życie Tobie lub Twoim bliskim, skorzystaj z troskliwej i kompleksowej opieki zespołu specjalistów Fizjo Homemed. W tym również rehabilitacja z dojazdem do domu. Zaopiekuje się Tobą wykwalifikowany terapeuta! Cena zabiegów fizjoterapeutycznych jest wprost proporcjonalna do skuteczności leczenia!

Kiedy stosować rehabilitację neurologiczną?

Rehabilitacja neurologiczna stosowana jest głównie w przypadku wystąpienia u Pacjentów deficytów neurologicznych oraz porażenia ośrodkowego układu nerwowego. Dedykowana jest szczególnie osobom po przebytym udarze i innych uszkodzeniach mózgu. Skorzystać mogą również pacjenci z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym czy porażeniem mózgowym. Zdecyduj się na rehabilitację w przypadku dystrofii mięśniowej, porażenia nerwu twarzowego lub przebytych operacji kręgosłupa. Nie zapominaj, że przyda Ci się fizjoterapia domowa, dlatego skontaktuj się z nami i pozwól pomóc sobie w miejscu zamieszkania!

Co to jest i na czym polega rehabilitacja neurologiczna?

Rehabilitacja neurologiczna to jeden z najważniejszych czynników powrotu do zdrowia po przebytym udarze lub uszkodzeniu mózgu. Na czym więc polega? Jest to zespół działań rehabilitacyjnych, mających na celu przywrócenie pacjentowi dawnej sprawności narządów ruchu, mowy oraz funkcji poznawczych po chorobie. Celem rehabilitacji jest przede wszystkim poprawa jakości życia pacjenta oraz usprawnienie jego kontaktu z rodziną i bliskimi.

Fizjo Homemed to wsparcie fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych dla szybkiego powrotu do samodzielnego funkcjonowania. Poczujesz się u Nas jak w prawdziwej poradni rehabilitacji neurologicznej! Terapia gwarantuje utrzymanie sprawności i samodzielności również w przypadku wystąpienia chorób postępujących, a także spowolnienie samego procesu chorobowego.

Fizjoterapia Domowa Warszawa

Bez względu na to, czy Twój stan jest spowodowany sportem,
wypadkiem przy pracy lub inny sposób, z chęcią pomożemy.

Umów wizytę
Fizjo Homemed
Domowy program terapeutyczny oparty na konkretnym stanie zdrowia, dostosowany do Twoich potrzeb. Oferuję sesje fizjoterapii dla dorosłych i dzieci. Naszym celem jest zapewnienie Państwu szybkiego powrotu do zdrowia po urazach lub przewlekłych bólach oraz pomoc w poprawie jakości życia poprzez przywrócenie mobilności i siły.
Kontakt
Nasz gabinet:
Bacha 35, Mokotów
02-743, Warszawa
kontakt@fizjo-homemed.pl
Tel: 512-979-247
© 2024 Fizjo-Homemed wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenuarrow-right